środa, 24 czerwca 2009

PRACA DLA RECEPCJONISTKI

Agencja reklamowa RED 8, mieszcząca się na ul. Włodarzewskiej, poszukuje recepcjonistki na pół etatu:
Opis stanowiska:

zarządzanie pocztą oraz kurierami
kontrola nad informacjami i dokumentami
obsługa gości i organizacja spotkań
aranżowanie podróży służbowych
obsługa centrali telefonicznej
Wymagania:
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel)
zaangażowanie i sumienność
umiejętność pracy pod presją czasu
samodzielność i doskonała organizacja pracy
wysoka kultura osobista, miła aparycja

Oferujemy:
umowę o pracę
przyjazną atmosferę w pracy

Wyślij CV ze zdjęciem, w terminie do 06.07.2008, na adres
magda.chilicka@red8.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Red 8 Communications Group Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz